Województwo Podkarpackie – „Podkarpackie przestrzeń otwarta” wspiera strażaków PSP, medalistów XVIII Mistrzostw Świata Policjantów i Strażaków 2019 w Chengdu w Chinach

Złoty i brązowy medal indywidualnie, zdobyte przez Andrzeja Szpunara z KM PSP w Rzeszowie oraz srebrny i brązowy medal drużynowo trójki: Andrzej Szpunar z KM PSP Rzeszów, Robert Kubit z KM PSP Krosno i Mateusz Telesz z KW PSP Rzeszów w biegu Cross Country oraz w biegu na dystansie półmaratonu, to historyczny sukces podkarpackich strażaków w XVIII Mistrzostwach Świat Policjantów i Strażaków 2019 w Chengdu w Chinach.

Wielka wyprawa naszych strażaków do Państwa Środka na XVIII World Polica and Fire Games 2019, zakończona genialnym wynikiem, nie miałaby prawa się wydarzyć bez wparcia wielu życzliwych osób, firm i instytucji.

Jednym z podmiotów, które wsparły reprezentację strażaków PSP województwa podkarpackiego w ich wyjeździe było Województwo Podkarpackie – „Podkarpackie przestrzeń otwarta”. Bardzo dziękujemy za zaufanie i wiarę w powodzenie naszego projektu!

Według nas Podkarpackie to najpiękniejszy region Polski. Obejrzyjcie film promujący nasz region i dajcie znać w komentarzach czy macie podobne odczucia?!

„Za Bieszczady, za Solinę, za zamki, za Beskid Niski, za Roztocze, za Dolinę Lotniczą, za wspaniałych ludzi… A Ty, za co polubisz Podkarpackie? Obserwuj profil Podkarpackie i odkrywaj z nami najbardziej niezwykły region w Polsce.”

skpstraz Autor